logo 's-Gravendeel

Digitaal dorp
's-Gravendeel

Alles over 's-Gravendeel...

Politiek

Gemeenteraad

De gemeenteraad van Binnenmaas 2010-2014 bestaat uit 21 leden verdeeld over zeven partijen.

Gemeentebelangen Binnenmaas (GBBM) - 6 zetels
CDA - 5 zetels
PvdA - 3 zetels
VVD - 3 zetels
 
SGP - 2 zetel
GroenLinks - 1 zetel
D66 - 1 zetel

 Politieke partijen

CDA - Christen Democraten Appèl, afd. Binnenmaas

Inlichtingen: dhr. P.D. van Loo, p.d.van.loo@hccnet.nl.
www.binnenmaas.cda.nl, twitter @cdabinnenmaas

Logo CDA

ChristenUnie Binnenmaas

Inlichtingen: dhr. J. Lukas, info@binnenmaas.christenunie.nl.
binnenmaas.christenunie.nl.

Logo ChristenUnie

D66

Inl. L.P. Kerpel, lpkerpel@hetnet.nl.
www.d66hoekschewaard.nl.

Logo D66

Gemeentebelangen Binnenmaas

Secretariaat: Dhr. J.M. Verweij, secretariaat@gbbm.nl.
gbbm.nl.

Logo GemeenteBelangen Binnenmaas

GroenLinks Binnenmaas

hoekschewaard.groenlinks.nl

GroenLinks Binnenmaas heeft contactpersonen per dorpskern voor bewoners ingesteld die vragen of suggesties hebben of zaken willen bespreken met de fractieleden. Deze contactpersonen zijn:

’s-Gravendeel / Maasdam
Bert Klein, tel. 06-4842 4042, baklein@zonnet.nl.

Westmaas / Heinenoord
Anne Gouweloos, tel. 06-2269 1511, gouweloosgroenlinks@planet.nl.

Puttershoek
José Pepels, tel. 078-676 0711, jose@maaslaantje.nl.

Mijnsheerenland
Hans Schroen, tel. 0186-602 111 (na 18.00 uur), j.schroen@chello.nl.

Logo GroenLinks

PvdA - Partij van de Arbeid, afd. Binnenmaas

Inlichtingen P. Dank, pieterdank@hetnet.nl
www.hoekschewaard.pvda.nl

Logo PvdA

Staatkundig Gereformeerde Partij, afdeling Binnenmaas

Inlichtingen: dhr. A.D. van der Wulp, adriaan.van.der.wulp@binnenmaas.nl.
binnenmaas.sgp.nl

Gemeentelijke Kiesvereniging Binnenmaas
Secretaris: A. Arends, sgpbinnenmaas@kliksafe.nl

Plaatselijke Kiesvereniging 's-Gravendeel Jehovah Nissi
Inlichtingen: dhr. H. Dorst, h.dorst@kliksafe.nl.

Logo SGP

VVD - Volkspartij voor Vrijheid en Democratie

Inlichtingen mev. T. van de Wilt-Verbeek, tonnyvanderwilt@chello.nl.
www.binnenmaas.vvd.nl

Logo VVD